KreuArt

I kanë kaluar të 50-tat por këto yje duken më seksi se kurrë me bikini!

Dhe janë më seksi se kurrë. Mosha është vetëm një numër dhe këto yje të holliviudit që i kanë jetuar të 50-tat e tyre .

Dhe e dëshmojnë këtë duke pozuar me krenari me bikini në Instagram.

Për ikonat si Cindy Crawford, Sharon Stone, Demi Moore, Salma Hayek apo Jennifer Lopez, ndër të tjera, koha nuk ka ndikim në bukurinë apo stilin e tyre.

Nga bikini të thjeshta të zeza deri tek momentet topless dhe printi leopardi, këto foto janë joshëse, të përmbushura dhe të lira.  Mbi të gjitha secila prej tyre mbrojnë dashurinë për veten dhe pranimin e vetes, dhe viteve duke i pritur më me energji se kushdo.

Demi Moore

Sharon Stone

Cindy Crawford

Salma Hayek

Demi Moore

Jennifer Lopez

Claudia Schiffer

Elizabeth Hurley

Tags:

Home Art

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF