KreuArt

FOTO/ Kejvina Kthella në një lidhje të re, fotografohet me djalin misterioz

Modelja Kejvina Kthella është kapur mat me të dashurin e saj të ri. Fotot janë bërë publike nga emisioni ‘N’Zoom’. Nuk dihet identiteti i partnerit të modeles, ama vlen të thuhet se janë çift simpatik.

Nuk dihet nëse Kejvina do ta bëjë publike këtë romancë, tashmë që fotot e saj u bënë publike në rrjet.

Në llogarinë e Kejvinës në Instagram shohim shpesh poza provokuese, ku tregon linjat seksi e format bombastike.
Shumë herë modelen e kanë akuzuar për photoshop, duke pretenduar se ajo nuk është fiks ashtu siç shfaqet në foto.


Këto komente Kejvina i ka marrë gjithmonë me sportivitet dhe më herët i ka vendosur pikat mbi “i” të gjitha këtyre fjalëve. Me një video të publikuar në InstaStory, modelja i ka bërë të gjithë të flasin me vete teksa ka treguar trupin në një video ku s’mund të bënte photoshop.

Tags:

Home Art

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF