KreuArt

Çfarë thotë Amber Heard për lidhjen e re të Johnny Depp?!

Çfarë thotë Amber Heard për lidhjen e re të Johnny

Lajmi i fundit nga hollivudi që bëri bujë kudo në botë ishte se aktori Johnny Depp është në lidhje me Joelle Rich, një avokate e cila e përfaqësonte në padinë e tij për shpifje kundër gazetës “The Sun”.

Të gjithë do të donin të dinin se si e ka pritur ish-gruaja e tij Amber Heard këtë lajm dhe me sa duket ajo nuk është e shqetësuar dhe thjesht dëshiron të vazhdojë përpara.

Padia për shpifje e fituar nga Depp e la aktoren shumë keq pasi i duhet t’i paguajë: 10 milionë dollarë. Heard po përpiqet të gjejë këto para të cilat nuk i ka në dispozicion. Ajo tashmë ka shitur mjaft prona për të tentuar të mbledhë shumën totale të nevojshme për gjobën.

Burime për mediat e huaja thonë se tashmë ajo është e fokusuar tek vetja dhe financat, ndaj nuk i intereson shumë se çfarë po bën ish-bashkëshorti me jetën e tij.

Një person i afërt me Heard tha për “Entertainment Tonight” se ajo preferon të fokusohet në jetën e saj dhe të lërë mënjanë të tjerët.

“Amber nuk i intereson se çfarë bën Johnny apo çfarë ndodh në jetën e tij personale. Asaj nuk i intereson se me kë do të takohet, ajo thjesht dëshiron të vazhdojë me jetën e saj ”, tha burimi.

Gjyqi i tyre për shpifje ishte një nga më të publikuarit dhe më të tërhequr vëmendjen në mbarë botën. Juria përfundimisht gjeti në favor të Depp për të tre pretendimet e tij, ndryshe nga Heard, e cila arriti të fitonte vetëm një nga tre pretendimet e saj.

Tags:

Home Art

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF