5.5 C
Tirana
E premte, 31 Mars, 2023
spot_imgspot_img
Array

I rrezikoi jeten partneres, Valon Shehu: “Ishte faji i alkoolit”!

Ishte faji i alkoolit, eshte shprehur me shume sinqeritet rrokeri Valon Shehu per incidentin e ndodhur ne skene javen e kaluar gjate performances se tij me partneren. Shume i perfolur kete sezon te “Dance Albania” rrokeri Valon Shehu javen e kaluar i ka mbajtur frymen jo vetem partneres se tij ne kercim, por edhe jurise dhe te gjithe shikueseve qe arriten te dallonin nje moment te sikletshem po aq sa edhe te rrezikshem. Duke humbur ekuilibrin gjate performances, ai i ka rrezikuar jeten balerines profesioniste qe gjithashtu u shpreh e frikesuar per sa ndodhi.

Ky moment gjatë performancës së Valon Shehut me Marjanën duket se e trembi disi jurinë mbrëmjen e kësaj të hëne në spektaklin e kërcimit Dance Albania, pasi këngëtari humbi disi ekuilibrin gjatë padieshkës. Ermal Mamaqi nuk i kurseu batutat, ndërsa Ilir Shaqiri vlerësoi se Valoni ishte “partner i mirë, por i rrezikshëm”.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit