KreuBusull

Si u veshën VIP-at në dasmën e Arbërit dhe Vlerës!

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e kësaj të shtune.

Vlera kishte zgjedhur një fustan shumë të bukur me të cilin ajo dukej tepër elegante dhe plot finesë.

Veç dasmës në Pejë të organizuar nga Vlera, ata organizuan edhe një dasmë madhështore në Tiranë, ku të ftuar ishin edhe emra të njohur të showbizit shqiptar.

Duke filluar nga Lori Hoxha Bora Zemani, Donald dhe Romeo Veshaj, Arbana Osmani me partnerin Eduart Grishaj, Beniada e shumë e shumë te tjerë.

Tags:

Home

Revista Bordo
No. 43

SHKARKO VERSIONIN PDF