KreuBusull

Horoskopi ditor, e martë 4 tetor 2022

Horoskopi ditor, e martë 4 tetor 2022

Dashi

Bëni kujdes me peshën trupore dhe mos e teproni me ushqimin. Financat do përmirësohen më vonë gjatë ditës. Mund të përballeni me probleme në shtëpi, nëse neglizhoni të kaloni kohë me familjen. Do të jetë një nga ato ditët në të cilën do të ndiheni të humbur pa partnerin që t’ju bëjë shoqëri. Një detyrë e re mund të jetë jashtë pritshmërive tuaja.

Demi

Nëse nuk keni pasur kohë të mjaftueshme për të pushuar, atëherë do të ndiheni jashtëzakonisht të lodhur dhe do të keni nevojë për pushim. Mos shpenzoni shumë për argëtim ose për të përmirësuar pamjen tuaj. Merrni pak kohë për t’u marrë me problemet me të cilat mund të përballen fëmijët tuaj.

Binjaket

Do të duhet të kujdeseni më shumë për shëndetin tuaj. Sot duhen shmangur investimet e reja. Partneri/partnerja juaj do të humbasë durimin nëse neglizhoni mendimet e tij. Mundohuni të mos i thoni asgjë të ashpër të dashurit tuaj, përndryshe do të pendoheni më vonë.

Gaforrja

Një ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që do t’ju bëjnë të ndiheni mirë me veten. Do të jeni në humor mjaft të mirë, pasi partneri/partnerja do t’ju sjellë lumturi të pamasë. Do të zhgënjeheni me një prej kolegëve tuaj.

 

Luani

Do të ndiheni mjaft energjik gjatë ditës së sotme dhe duhet ta përdorni për të përfunduar detyrat në pritje. Dashuria aktualisht do të jetë në rritje, pasi një romancë mjaft e këndshme mund të vijë në rrugën tuaj. Nëse jeni duke udhëtuar, sigurohuni që të keni të gjitha dokumentet që ju nevojiten, pasi nuk përjashtohet mundësia e një incidenti të vogël.

Virgjëresha

Mbështetja e një personi me ndikim do të rrisë besimin ndaj jush. Financat tuaja do marrin padyshim një shtysë, por në të njëjtën kohë edhe shpenzimet tuaja do të jenë në rritje. Mos jini të ngurtë me familjen tuaj, pasi kjo mund t’iu sjell probleme.

Peshorja

Gjetja e harmonisë mes teje dhe partnerit/partneres suaj do t’ju kënaqë pamasë. Megjithatë mos u dorëzoni menjëherë ndaj kërkesave emocionale të të dashurit/dashurës suaj. Në punë mund të përjetoni një ndryshim pozitiv.

Akrepi

Mund të vendosni një mik në telashe nëse veproni me nxitim. Një njohje e vjetër mund të jetë burimi i problemeve të reja në jetën tuaj. Parashikohet një ditë mjaft e mbarë në jetën tuaj të dashurisë. Koha e duhur për t’u shprehur dhe për të punuar në projekte që janë të natyrës krijuese.

Shigjetari

Jini optimistë dhe shikoni anën më të ndritshme të gjërave. Vetëbesimi juaj do t’ju ndihmojë të hapni dyert që të çojnë në realizimin e aspiratave tuaja. Komplikimet në një çështje të rëndësishme aktualisht në pritje dhe shpenzimet e paplanifikuara do të dominojnë mendimet tuaja.

Bricjapi

Jeta në çift do të jetë e patundur. Do të ketë dashuri dhe romancë të madhe në jetën tuaj bashkëshortore ose në marrëdhënien personale. Pranimi i gabimeve në punë do të shkojë në favorin tuaj.

Ujori

Performanca e fëmijëve tuaj do t’ju sjellë kënaqësi të jashtëzakonshme. Mund të ketë shqetësime për shkak të një situate të vështirë në punë. Një ditë emocionuese romantike, planifikoni diçka të veçantë për mbrëmjen.

Peshqit

Forca juaj e brendshme do t’ju mbështesë për ta bërë ditën e mrekullueshme në punë. Duhet të kujdeseni më tepër nëse jeni duke planifikuar një udhëtim sot. Ndërhyrja e të tjerëve do të çojë në shqetësime në

Tags:

Home

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF