8.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
spot_img
Array

Amra Medical Aesthetics, etalon i bukurisë së VIP-ave!

Eja të shijosh maksimalisht trajtimin estetik në tempullin e bukurisë!

Mirëqenie shpirtërore, por mbi të gjitha psikofizike. Kjo është formula: jo vetëm përsosmëri estetike, por të ndjerit bukur me veten, me vetëbesimin dhe sigurinë që dukja na ndihmon të krijojmë dhe të lidhemi me botën. Mbi këtë filozofi Amra Medical Academy dhe doktoreshë Luada Çaushaj kanë ngritur themelet në atë që klientet e shumta të saj e quajnë si Tempulli i Bukurisë. Dhe padyshim që në profesionalizmin dhe përvojën e krijuar tashmë, shumë vajza dhe gra rendin të përftojnë shërbimet e merituara, duke i besuar duarve flori dhe syrit estetik të doktoreshës.

Amra Medical Academy risjell në vëmendje shërbimet më të kërkuara, duke sugjeruar se me ndërrimin e stinëve nevojitet trajtim estetik i thellë i fytyrës, trupit, masazhet dhe laseri që ndihmon për një lëkurë të pastër e të shndritshme.

Me specializime dhe certifikime nga mastera me famë ndërkombëtare në fushën e dermo-estetikës, doktoreshë Luada sjell në Amra Medical Academy teknikat më të reja dhe më të kërkuara, të cilat kurojnë vipat nëpër botë. Kjo teknikë i ka ndryshuar jetën shumë vajzave dhe grave shqiptare që zgjedhin të kurojnë pamjen e tyre, pa qenë nevoja të udhëtojnë shumë larg kufijve. Doktoresha ofron ekskluzivisht teknikën ruse për trajtimin me filler, apo siç njihen ndryshe “buzët ruse”.

Ky shërbim i veçantë bën të gjitha konturimet e fytyrës pa lëvizur nga forma, struktura apo fizionomia, duke përmbushur natyrisht dhe dëshirën e klientes. Por jo vetëm “buzët ruse” janë shërbimi më i kërkuar për momentin. Po kaq vëmendje dhe interes ka për vetullat microblading, për buzët si dhe për lazerin për fytyrën CO2 / N dhe atë Alexandrite për trupin e plotë, të cilat realizohen në komoditetin e një qendre të madhe estetike si Amra Medical Academy, ku klienti trajtohet si në pëllëmbë të dorës. Jo rastësisht shumica e Vip-ave shqiptarë zgjedhin Amrën si etaloni i bukurisë së tyre.

SHËRBIMET:

Russian lips – “Buzët Ruse”

Dermal Fillers (mollëza, jawline, mjekër etj)

Injektimi Botox

Profhilo

Ejal 40

Nithia

Mezoterapi(sytë/fytyrë)

Sunekos

Aquashine BTX

Laser Tatto Removal

Hollywood Peel Karboni

Microblading, Microblading + shading dhe make up permanent

Dermapen 4

Prp- plazma me injektim

Foxy eyes- sytë e tërhequr

Pastrim i thellë fytyre+Hydrafacial

Fractional CO2 laser

Casmara beauty plan

Peeling

Hifu për fytyrën dhe hifu vaginal

Epilimi i përhershëm(laser)

Spray tan

Em sculpt

Kriolipolizë

Solar

Qerpikë extension

Lvl(qerpikë/vetull)

Trajnime:

Trajnimi microblading

Trajnimi filler&botox

Trajnimi laser

Trajnimi qerpikë

Trajnimi estetikë

Botuar në BORDO, TETOR 2022!

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit