12.5 C
Tirana
E diel, 26 Mars, 2023
spot_img
Array

Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid së bashku në festën e Hallouinit!

Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid vazhdojnë të nxisin thashethemet për marrëdhënien mes tyre.

Së fundmi thuhet se kanë marrë pjesë në festën e Hallouinit, duke u shfaqur në të njëjtën festë.

Sipas “Page Six”, DiCaprio dhe Gigi morën pjesë në festën Circoloco Halloween të premten në mbrëmje në Brooklyn Navy Yard.  Ata mbërritën në turmën masive në bordin e një autobusi feste së bashku me modelet Bella Hadid, Irina Shayk dhe tregtarin e artit Helly Nahmad.

Të gjithë sytë janë te Hadid dhe DiCaprio që kur ata u lidhën në shtator gjatë “Javës së Modës”. Në fillim të këtij muaji, një burim i tha Us Weekly se “ajo është shumë e dashur për Leo dhe është e interesuar të ndjekë një marrëdhënie me të.”  Por, ajo nuk po nxiton për asgjë serioze, sepse është në të njëjtën kohë, “shumë e zënë me koncertet e saj të modelingut dhe të jetë aty për vajzën e saj”.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit