Kylie Jenner më në fund konfirmon emrin e djalit 9 muaj pasi ai lindi!

Kylie Jenner ka zbuluar emrin e djalit të saj të vogël disa muaj pasi ajo dhe Travis Scott njoftuan se e ndryshuan emrin Wolf. Çifti mirëpriti djalin e tyre në shkurt dhe ende nuk e kanë treguar portretin e tij, por ajo së fundmi dha një përditësim të madh për djalin e saj në finalen e “Hulu”.

“Emri i foshnjës sime është ende Wolf. Do t’ju njoftoj djema kur ta ndryshoj. Ndoshta do t’jua them djema në sezonin e tretë”, shtoi ajo duke i shkelur syrin kamerës. Ndërsa Kylie nuk e ka treguar fëmijën e saj, ajo ka bërë disa zbulime për të.

Vajza katërvjeçare e Kylie, Stormi, ka sytë ngjyrë kafe si nëna e saj, dhe megjithëse ylli nuk ka postuar ende një foto të fytyrës së djalit të saj, ajo ka konfirmuar se ai kishte sy të mëdhenj dhe në po të njëjtën ngjyrë ashtu si motra e tij e madhe.

Kylie ka disa muaj që ka ngacmuar me fotot e djalit të saj të porsalindur pasi ai lindi në shkurt. Ndërkohë motra e saj e madhe Khloe Kardashian ka zbuluar tashmë djalin e saj të porsalindur. Khloe, 38, tregoi fytyrën e djalit të saj të vetëm në premierën e sezonit “The Kardashians” në Hulu. Megjithatë, fansat janë të etur për të mësuar emrin e foshnjës. Gjatë një episodi të fundit të “Kardashians”, vogëlushi dëgjohej duke qarë ndërsa Khloe ia dorëzoi gjyshes së tij Kris Jenner, e cila e përqafoi. Khloe ndan djalin dhe vajzën e saj True, katër vjeç, me ish-Tristan Thompson.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article