Personazhi i BBV Kosova flet për gruan e tij me aftësi të kufizuara!

Big Brother VIP Kosova ka pushtuar tashmë vëmendjen atje, dhe rrëfimet e personazheve të njohur të shtëpisë së vëzhguar nga kamerat, po përcillen menjëherë në media.

Këngëtari Gjon Karrica i njohur me nofkën “Lugati” ka ndarë së fundmi me banorët e shtëpisë historinë e trishtë të bashkëshortes së tij, e cila është me nevoja të veçanta.

@bigbrothervipks7 #bigbrothervipkosova #bbvk #bbvkosova #lugati #gjonkarrica #stresi #getinjo #alisa #gjonkarricabbvk ♬ original sound – Big Brother Vip Kosovo

“Gruan e kam me një kujdestare, sepse është me një hendikap. Kjo ka qenë sakrifica më e madhe për mua”, ka rrëfyer mes të tjerash Gjoni.

Interpretuesi i këngës “Lugati” rrëmbeu vëmendjen që natën e parë që hyi në shtëpine e Big Brother VIP Kosova për shkak të veshjes së tij të vecantë, që ngjalli diskutime në rrjet.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article