12.5 C
Tirana
E diel, 26 Mars, 2023
spot_img

Shoqe me Kejvinën, Arta Nitaj i “del kundër” modeles: Lavdëron Kiarën!

Edhe pse është shoqe me Kejvina Kthellën, të cilën dhe e mbështeti fillimisht në BBV, Arta Nitaj ka ndryshuar mendim pas sjelljes së modeles brenda shtëpisë së famshme dhe debateve të fundit në të cilat ajo është përfshirë.

Modelja e njohur kosovare, përmes një postimi të bërë së fundi në llogarinë e saj në Instagram, i ka dalë në krah moderatores Kiara Tito.

“Kiara, niveli më i lartë i edukatës, bravo”, ka shkruar Arta.

Postimi i saj erdhi pas përplasjeve që Kejvina pati me moderatoren, e cila u prek aq shumë sa nuk i mbajti dot lotët. Kiara sqaroi se nuk e përkrah dhunën dhe nuk dëshiron të përcjellë mesazhe të gabuara në publik.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit