5.5 C
Tirana
E premte, 31 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Faqja e Kejvinës në Instagram bllokon të gjithë komentet e ndjekësve!

Pas debatit të ashpër mes këngëtarit Luiz Ejlli dhe Kejvina Kthellës, që përshkallëzoi në dhunë fizike nga ana e saj dhe në goditjen e tij me shuplakë, produksioni i Big Brother VIP mori masa ndaj modeles, duke e nxjerrë nga shtëpia e famshme.

Ndërkohë, reagime të shumta ka pasur ndaj saj në rrjetet sociale. Madje komentet dhe kritikat për veprimin e Kejvinës kanë vërshuar në atë masë sa kanë detyruar mirëmbajtësit e faqes së saj zyrtare në Instagram thotë Telegrafi, që të bllokojnë hapësirën për komente.

Të gjitha postimet e saj të fundit që kanë të bëjnë me paraqitjet e saj në Big Brother VIP Albania janë pa komente në Instagram, duke lejuar vetëm pëlqimet.

Debati i së shtunës mes Luizit dhe Kejvinën nisi për shkak të provokimeve të këngëtarit, të cilave modelja nuk ka mundur t’iu bëjë ballë.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit