Miley Cyrus tregoi në klipin e ri sesi “duket” një fustan 50 mijë dollarësh me shkëlqim! 

E njohur për stilin e saj rebel, por edhe kombinimet e diskutueshme të modës, këngëtarja dhe aktorja, Miley Cyrus, ka publikuar pas një kohe të gjatë një videoklip të ri, të titulluar quajtur “Flowers”, ku ka zgjedhur të shfaqet e gjitha e veshur “në flori”.  

Në videoklip, Miley mban veshje të ndryshme, por ai që ra më shumë në sishte fustani i saj i artë, krijuar nën emrin e stilistit të famshëm Yves Saint Laurent.

 

Një fustan i tillë i viteve nëntëdhjetë u shit në një faqe interneti prestigjioze të modës për 50.000 dollarë (rreth 46.000 euro), por shtohet pyetja nëse nje afersisht si ky ka marre Miley në klipin e fundit të saj apo eshte thjesht nje imitim me i lire.  

Prerja e pazakontë e fustanit sjell në mendje veshjet e faraonëve të lashtë, dhe praktikisht përbëhet nga dy pjesë – pjesa e sipërme ka një kapuç dhe e lë zbuluar  stomakun. Pjesa e poshtme e fustanit të stilistit të famshëm francez i ngjan një fundi, i ngjashëm me atë të veshur nga kërcimtaret në Lindjen e Mesme. Nuk ka dyshim se frymëzimi për krijimin e tij ka buruar nga kulturat ekzotike. Miley e publikoi këngën në ditëlindjen e ish-bashkëshortit të saj, aktorit Liam Hemsworth. Teksti në fillim të këngës supozohet se aludon dhe flet për shtëpinë ku ata jetonin në Malibu, e cila u dogj nga zjarri.  

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article