Sarah Berisha dhe DJ PM, prindër për herë të parë?


Ish-banorët e Big Brother VIP Albania, DJ PM dhe Sarah Berisha kanë mbetur ndër personazhet më të komentuar që kanë ndalë nga shtëpia e famshme. Dyshja të cilët u lidhën gjatë kohës që qëndrimit në BBVA, e vazhdojnë të jenë çift dhe të shijojnë romancën edhe një vit pas përfundimit të formatit.

Cifti shpesh ka zgjuar kureshtjen nëse kanë ndërmarrë hapa të tjerë të rëndësishëm në marrëdhënien e tyre, të cilën e ruajnë me fanatizëm.Por, së fundmi ishte këngëtari nga Shqipëria, Young Zerka ka zbuluar një sekret të tyre.

I ftuar në emisionin “Zermër Luana” atij iu kërkua të tregonte diçka të padëgjuar më parë për dyshen DJ Dagz dhe DJ PM. “Tani që lindi Dagzi më duket se do lindi dhe PM”, ka thënë Zerka më pas duke shtuar se ishte në formë të shakasë. Por kaq mjaftoi që të lindin dyshime se dyshja mund të jetë duke planifikuar të hedhë këtë hap të rëndësishëm, megjithëse vetë ata nuk kanë bërë ende asnjë koment.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article