Kiara i jep një puthje, emocionohet Luizi: E “tradhëton” fytyra!

Marrëdhënia e Luizit dhe Kiarës ka rrëmbyer vëmendjen e publikut, që ndjek me kërshëri zhvillimet brenda shtëpisë së famshme të BBV.

Gjërat mes tyre ndryshojnë dita-ditës.

Dje, këngëtari vendosi të krijojë një distancë me moderatoren, në mënyrë që të shohë se si do shkonte marrëdhënia dhe nëse kjo e fundit do të bënte një hap kundrejt tij.

Kiara duket se nuk rezistoi dot gjatë. Sot, ajo është afruar me këngëtarin, e ka dhuruar një puthje në pjesën e qafës, moment ky që e emocionoi këngëtarin, cka u pa qartë edhe në shprehjen e fytyrës.

@artistikshqip♬ original sound – ArtistikShqip

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article