Vjen në jetë bebi nr. 1! Andresa Ambrosio ndan foton e ëmbël me të birin!

Andresa Ambrosio është një nga vajzat me simpatike dhe më të veçanta të ekranit e cila për vite më radhë ka qenë pjesë e programit “E Diela Shqiptare”. Ajo tashmë është bërë nënë për herë të parë dhe lajmin e bukur e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Andresa Ambrosio ka ndarë një foto ku shihet teksa dora e saj mban dorën e të voglit të saj. Postimin ajo ka zgjedhur ta shoqërojë me këngë mjaft domethënëse, “Mi prendero cura di te”, duke i premtuar në këtë mënyrë të voglit të saj se do të kujdeset gjithmonë për të.

Lajmin se ishte në pritje të ëmbël  u zbulua në kohën kur një telefonuese te Telebingo e pyeti “Mos je pak shtazënë?”, e në atë kohë Andresa është përgjigjur se ‘po’.

Ndërkohë gjininë e foshnjës Andresa e zbuloi te “Rudina”, kur e vendosur mes tullumbaceve blu e rozë, zbuloi se foshnja do të ishte një djalë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article