11.5 C
Tirana
E martë, 21 Mars, 2023
spot_img

Romancë me Xhonatanin, burri i Oltës “zbarkon” në Top Channel? Flet miku i tij!

Një lajm i cuditshëm që qarkulloi në disa portale shqiptare sipas të cilit Olta Gixhari ka pasur një romancë të shkurtër me Xhonatanin, i cili hyri pak ditë më parë në BBV, ka sjellë reagimin e mikut të ciftit, Artion Vreto. Olta dhe Xhonatani thuhet se patën një lidhje të shkurtër që nuk zgjati më shumë se një muaj, verën që lamë pas.Lidhja e tyre u bë shkak edhe për ndarjen e Xhonatan me të dashurën e tij, sipas Replika.al.

Për më tepër, u tha se partneri i aktores mbërriti në shtëpinë e BBV e kërkoi që Olta të dalë prej andej, por ajo ka zgjedhur të vazhdojë lojën.

Artioni e quajti këtë tymnajë, një gjë të tmerrshme. “Kjo histori është jo e cuditëshme, por tregon sesa keq mund të arrish të mendosh, të trillosh të tilla gjëra për klikime dhe ndërkohë të ndikosh në familjen e tyre. Dorin dhe Oltën unë i njoh dhe kanë qenë këtë verë në Palasë, tek ne dhe ka qenë dhe Xhoni..Kemi qenë bashkë dy-tre ditë, kemi qëndruar bashkë, kemi bërë plazhin bashkë, kemi ngrënë e pirë bashkë dhe unë jam ndjerë shumë i ofenduar nga ato ndyrësi që shkruajne portalet në media…”, u shpreh Artioni.

Ai tha më tej se kjo vështje mund tëg shkojë deri në instanca gjyqi, sepse nuk mund të denigrohet, sic u shpreh ai, figura e askujt në këtë mënyrë.

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit