4.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

“Është e komplikuar”, Endri Çekiçi flet për herë të parë për lidhjen me Megi Pojanin!

Lajmet se Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë duke shijuar një romancë po qarkullojnë prej muajsh në mediat sociale, ndërkohë që vetë dyshja deri më tani nuk ka reaguar në lidhje me lajmet që kanë qarkulluar për ta.

Së fundmi futbollist e Kombëtares shqiptare Endri Çekiçi ka dhënë një intervistë në “S’e kam me ty”, ku është pyetur në lidhje me romancën e shumëpërfolur.  Ai u shpreh se statusi i tij është i “komplikuar”, pra jo aq i thjeshtë sa mund të mendohet.

Më tej Endri Çekiçi u pyet se kujt ia dedikon golat me shkronjën M dhe Endri tha se mamit, emri i të cilës mesa duket fillon gjithashtu me këtë shkronjë sikurse Megit. Aludimet për romancën e tyre nisën pasi vetë ata në rrjetet sociale publikuan foto ku dukej se kishin fluturuar së bashku drejt ishujve të Afrikës Lindore.

Moderatorja gjithashtu ka udhëtuar shpesh në Turqi, aty ku Endri jeton për shkak se është futbollist në një prej ekipeve turke, Konyaspor. Madje kanë postuar foto nga i njëjti ashensor. Megi është fotografuar edhe në një ndeshje të Çekiçit, ku ky i fundit shkoi i dhuroi një puthje.

 

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit