4.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Kushti që Jennifer Lopez i vendosi Marc Anthony para se të martohej me Nadia Ferreira!

Jennifer Lopez dhe Marc Anthony ishin një nga çiftet më të përfolur në botë për gati një dekadë. Dy këngëtarët e suksesshëm ishin të lidhur në mënyrë romantike për disa kohë pasi u njohën, ndërkohë që martesa e tyre formalisht zgjati shtatë vjet. Dy superyjet u divorcuan në vitin 2011 dhe vendosën të rindërtonin jetën e tyre me njerëz të tjerë.

Ndërsa J-Lo u rikthye me aktorin Ben Affleck, në rastin e muzikantit portoriko-amerikan ai filloi një lidhje me mbretëreshën e bukurisë Nadia Ferreira, me të cilën u martua këtë të shtunë. Ferreira, një modele 23-vjeçare paraguaiane, filloi të takohej me Marc Anthony në vitin 2022, dhe ata shpejt u fejuan dhe bënë plane për të ardhmen e tyre së bashku.

Edhe pse artistët kanë një marrëdhënie të mirë për shkak të fëmijëve të tyre, Jennifer Lopez fillimisht nuk u kënaq me lajmin e fejesës së ish-partnerit të saj.Këngëtarja ka arsye të forta për t’u shqetësuar për këtë hap të madh në jetën e ish-it të saj. Ndonëse J-Lo është një femër shumë mendjehapur, u zbulua se këngëtarja nuk e ka pritur mirë lajmin e dasmës së Marc Anthony.

Një burim ka treguar se biznesmenes nuk i ka pëlqyer fakti që ish-partneri i saj i propozoi Ferreira-s pas vetëm gjashtë muajsh lidhje.Jennifer Lopez përfundoi duke e mbështetur atë, por, sipas “Terra”, ajo i vendosi një kusht shumë të rëndësishëm ish-bashkëshortit të saj për të marrë bekimin e saj.

Sipas disa burimeve, kjo gjendje ka të bëjë me Nadia Ferreira që duhet të trajtojë mirë fëmijët e tyre Max dhe Emme, dhe J-Lo ia bëri të ditur këtë Marc Anthony. Shqetësimi i Jennifer Lopez për Ferreira ka të bëjë me faktin se paraguaiania do të bëhet njerkë e fëmijëve të saj dhe ajo nuk është e gatshme t’i lërë ata vetëm me askënd.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit