5.5 C
Tirana
E premte, 31 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Reagojnë prindërit e Clara Chias; komente nënçmuese për Shakirën!

Si protagonistja e tretë në lidhjen e Shakirës dhe Gerard Pique, Clara Chia ka qenë në qendër të mbarë publikut që kur u zbulua lidhja e saj me ish-futbollistin. Madje së fundmi u raportua se 23-vjeçarja ka pësuar një sulm ankthi për shkak të stresit të shkaktuar nga suksesi i këngës së Shakirës me Bizarrap. Sipas Univision, Chia ka kërkuar mbështetje jo vetëm nga Pique, por edhe nga prindërit dhe miqtë e saj. Prindërit e Chias mbështesin marrëdhënien e vajzës së tyre me ish-mbrojtësin e Barcelonës, sipas Silvia Taules, nga Vanitatis.

Sipas burimeve pranë familjes së të resë, vjehërrit e Pique nuk i kanë kushtuar shumë rëndësi këngës së Shakirës në të cilën ajo i referohet Clara Chias. “Atyre nuk u duket qesharake, kjo është e qartë, por nuk u intereson shumë”, thotë burimi. Megjithatë, ata janë të shqetësuar për pasojat në vajzën e tyre pas këngës virale dhe të dy prindërit e saj së bashku me shoqërinë e Chia-s i referohen “në mënyrë nënçmuese” Shakirës si “ish-i i Pique”.

“Nuk e prisnin që ish-i i Gerardit të bënte atë që ka bërë, por në këtë mënyrë është ajo që portretizon veten”, citon Taules miqtë e Chias. “Klara kurrë nuk ka thënë asgjë dhe as nuk do ta thotë, sigurisht që është një zonjë”.

Me gjithë bujën e bërë nga BZRP Music Sessions, e reja dhe njerëzit e saj të afërt e kanë “marrë si shaka këngën e shumëpërfolur”. “Ata shqetësohen më shumë nga raportet e shtypit për të sesa nga ajo që thotë muzika e Shakirës”, thanë burimet. “Atë e shqetëson ngacmimi i shtypit, të mos lëvizë lirshëm, por ajo që thotë një këngë është edhe qesharake”, shtuan ata. Ata thanë gjithashtu se emocionalisht, e reja është “e qetë dhe e lumtur” dhe “jeta e saj e përditshme është e njëjtë si gjithmonë”.

Edhe pse prindërit e Chias nuk kanë komentuar lidhjen e vajzës së tyre, ata thuhet se janë të lumtur. “Prindërit e Clara-s tashmë e njohin Pique-n dhe ‘janë të kënaqur’ me ‘dhëndrin’”, shtoi Taules. “Po flasim për një familje shumë të lidhur me identitetin katalanas dhe shumë të dhënë pas futbollit”.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit