4.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Çmimet Grammy; 13 të veshurit më mirë në tapetin e kuq!

Mbrëmjen e 5 shkurtit u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy. Për edicionin e 65-të të evenimentit më të rëndësishëm të muzikës, emrat më të mëdhenj të muzikës bënë parakalimin në tapetin e kuq në arenën Crypto.com dhe veshjet e tyre morën vëmendjen e gjithë botës.

Doja Cat

Cardi B kishte veshur një fustan Gaurav Gupta që sapo debutoi në shfaqjet e modës në Paris javën e kaluar. Anitta hyri në arkiva për një fustan Versace të vitit 2003. Dhe Doja Cat demonstroi se si të thyhej interneti në Versace, përsëri.

Në ndarjen e çmimeve Grammy 2023, emrat më të mëdhenj të muzikës shfaqën pamjet e tyre më të bukura dhe më kreative për parakalimin e tyre në tapetin e kuq dhe si në çdo event të tillë, editortë e modës përpiluan një listë të të veshurve më mirë.

Më poshtë shihni 13 yjet e veshur më mirë nga ceremonia e Grammy.

 

Lizzo

 

Steve Lacy

 

Lourdes Leon
Anitta
Brandi Carlile
Shania Twain
Pharrell Williams dhe Helen Lasichanh
Fran Drescher
Ella Mai
Charlotte Lawrence
Kacey Musgraves

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit