11.5 C
Tirana
E hënë, 20 Mars, 2023
spot_img

E bukur (edhe) me bisturi? Si e ndryshuan operacionet Olta Gixharin!

Olta Gixhari padyshim konsiderohet një femër mjaft tërheqëse, por sipas Express, edhe pse pamja e saj është mjaft natyrale, aktorja shqiptare nuk i ka shpëtuar as ajo bisturisë së kirurgut plastik.

Olta, thuhet në këtë shkrim, ka operuar hundën, ka fryrë buzët e ka bërë disa korigjime të tjera të vogla në pamjen e jashtme.

Fotot e dikurshme të realizuara në Kosovë nga fotografi Avni Selmani, tregojnë ndryshimin e pamjes së saj dhe kjo jo thjesht për shkak te viteve, por për shkak të ndërhyrjeve, shkruan edhe Kosovarja.com, që poston dhe fotot e hershme të aktores.

Olta është kthyer në njërën prej lojtareve që po luajnë më fort në “BBVA” dhe mbetet kundërshtare e fuqishme e Luiz Ejllit.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit