4.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Getoar Selimi: Ditën kur më lindi vajza, e kuptova se vuaj nga një sëmundje!

Getoar Selimi është një prej reperëve më të njohur sot, pasi ka arritur të ndërtojë prej vitesh një karrierë të suksesshme muzikore dhe vazhdon të jetë aktiv e i pranishëm në skenë. Së fundi, ai ishte i ftuar në emisionin “Zemër Luana” bashkë me këngëtarin tjetër, MC Kresha.

Selimi për muzikën, karrierën dhe familjen e tij, bashkëshorten Marina Vjollca dhe vajzën e tyre, Marget. Ai rrëfeu për herë të parë problemet shëndetësore, të cilat sic tha, i kuptoi në kohën kur erdhi në jetë e bija.

“Nuk dua ta bëjë shumë dramatike, por në ditën kur lindi Marget, kuptova se vuaj nga një sëmundje dhe ka qenë pak e vështirë për mua, por në momentin kur e kapa vajzën për dore, edhe pse ishte dita që mësova sëmundjen, e kuptova se gjithcka do të shkojë mirë”, tha Getoari.

MC Kresha dhe Getoar Selimi, të cilët nuk flisnin me njëri-tjetrin, i dhanë fund armiqësisë 12-vjeçare dhe shtrinë dorën e pajtimit në këtë emision. Tashmë dyshja thuhet se janë edhe drejt finalizimit të një projekt muzikor, që do të ishte i pari mes tyre.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit