11.5 C
Tirana
E martë, 21 Mars, 2023
spot_img

VIDEO/ Jennifer Lopez dhe Ben Affleck debatojnë për alkoolin!

Gjërat ishin dukshëm të tensionuara mes Jennifer Lopez dhe Ben Affleck gjatë premierës së filmit më të fundit të JLo, Shotgun Wedding. Në një video të fundit që u shfaq në TikTok, të dy mund të shihen duke pasur një shkëmbim intensiv i cili supozohet se kishte të bënte me zakonet e Benit për të pirë.

Nuk është sekret që Affleck ka luftuar me varësinë ndaj alkoolit gjatë viteve dhe ka luftuar një betejë të vështirë për t’u pastruar. Në video, JLow duket se shijon pijen e bashkëshortit të saj dhe pasi pi një gllënjkë, e shikon me ashpërsi. Reagimi i saj duket se tregon se ka pasur vërtet alkool në pije, që ka të ngjarë të thotë se Beni ka ende një problem me pijen.

 

@life_with_matt #duet with @alliworkscarpets #benaffleck ♬ original sound – CelebriTea

Më pas ajo e zemëruar largohet nga burri i saj dhe injoron thirrjet e Affleck-ut “Jen, Jen”. Affleck dhe Lopez u martuan vitin e kaluar, pasi u ndanë gjatë gjithë rrugës në vitin 2004.

Lopez e bëri shumë të qartë që nga larg se ajo nuk do të duronte asnjë nga veset e këqija të mëparshme të Benit, duke qenë pirja kryesore. Mbetet për t’u parë nëse ky incident ndikon në marrëdhënien e tyre.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit