29.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

FOTO/ Vajza e Eminem fejohet me të dashurin e saj! Zbulon unazën!

Vajza e reperit të njohur Eminem, Hailie Jade Mathers, njoftoi të hënën se i dashuri i saj, Evan McClintock, ishte ulur në gjunj dhe i kishte propozuar për fejesë, dhe përgjigjja e saj ishte padyshim “po”.  27-vjeçarja hyri në hapësirën e saj në Instagram më 6 shkurt për të ndarë lajmin e mrekullueshëm me miqtë, fansat dhe ndjekësit.

Hailie postoi një sërë fotosh nga dita e saj e veçantë me të dashurin e saj. “Përmbledhje e rastësishme e fundjavës…Të dua @evanmcclintock11”, shkroi ajo në postimin e saj. Hailie Jade Mathers shihej e veshur me një palë xhinse gri të errët, një xhaketë lëkure të zezë dhe çizme ndërsa mbante një çantë të vogël dore.

Në një nga fotot unaza e saj prej diamanti dukej nga afër. Bashkëshorti i saj i ardhshëm kishte zgjedhur një këmishë të bardhë me kopsa, pantallona bezhë, çizme kafe dhe një pallto të zezë. Fansa të shumtë uruan çiftin dhe menduan nëse McClintock i kishte kërkuar leje babait fitues të Grammy-t të Mathers.

“Imagjinoni t’i kërkoni Emit të martohej me vajzën e tij,” shkroi një person, ndërsa një tjetër bëri shaka, “Pyes veten nëse gjunjët ishin të dobët dhe krahët e tij ishin të rëndë”, duke cituar hitin e Eminem të vitit 2002 “Lose Yourself”.

Çifti u takua gjatë studimeve në Universitetin Shtetëror të Miçiganit në vitin 2016.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit