11.5 C
Tirana
E martë, 21 Mars, 2023
spot_img

Rudina Magjistari sulmohet live nga gjarpri në studio!

Rudina Magjistari ka përjetuar një moment paksa të frikshëm në emisionin e saj “Rudina”, ku të ftuar kishte një veteriner. Rudina u afrua të prekte gjarprin që i ftuari mbante në duar, por nuk e priste që ai do e sulmonte. Rudina bërtiti dhe u zmbraps menjëherë e frikësuar. Por më pas situata kaloi me të qeshura.

Ariel Vasili: Mund ta prekësh.

Rudina Magjistari: Jo, jo nuk mundem.

Ariel Vasili: Është 1 vjeçar,  është 1 vjeç e pak.

Rudina Magjistari: Kam shumë kuriozitet.

Ariel Vasili: Preke, nuk të bën asnjë gjë.

Rudina tenton ta preke gjarprin me gishtërinj, por ai i ‘kanoset’ dhe thuajse e pickon moderatoren që lëshon një klithmë nga trembja.

Rudina Magjistari: Më thuaj, ti e dije që do ndodhte kjo? E dinte që do ndodhte kjo. Po çfarë do kishte bërë nëse unë s’do e kisha larguar dorën në atë moment?

Ariel Vasili: Asnjë gjë.

Rudina Magjistari: Ndodh ndonjëherë me ty, jam shumë kurioze?

Ariel Vasili: Po është ideja që do  dalë pak gjak.

Rudina Magjistari: Vërtet e ke?

Ariel Vasili: Po është kafshim.

Rudina Magjistari: Dhe mua më thua asgjë! Me çfarë kurajoje?

Ariel Vasili: Ti do ta heqësh dorën, unë e kam te dora ime.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit