11.5 C
Tirana
E martë, 21 Mars, 2023
spot_img

Blero thumbon Afronën: “S`mund ta kesh grua për shtëpi një…”

Vetëm një ditë pasi i dashuri i ri i Afronës bëri xhiron në rrjet, ka reaguar këngëtari, i cili është treguar i ashpër me epitetin e përdorur për ish bashkëshorten, të cilën e quan “materialiste”.

“Nuk mund ta bësh një “goal digger” shtëpiake”, ka shkruar Blero.

Prej kohësh dyshohej se Afrona Dika ishtë në një lidhje të re. Për këtë pjesë, ajo kishte treguar tërthorazi përmes postimeve. I dashuri i saj nuk është shqiptar dhe quhet James.

Ai është një nga dizajnerët më të mirë të interiereve në Zvicër. Bashkë me partnerin e tij të biznesit, ai zotëron një ndër studiot më të njohura në Zvicër. James i cili është drejtor i përgjithshëm i kompanisë ka studiuar në shkollën e Artit dhe Dizajnit Industrial të Zurich. Për disa vite, ka punuar në Londër. Nuk dihet se kur saktësisht ka ndodhur shkëndija e dashurisë së tij dhe Afronës por duket se gjërat mes tyre, të paktën për momentin, po shkojnë për mrekulli.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit