0.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Blake Lively dhe Ryan Reynolds mirëpresin bebin nr. 4!

Familja e Blake Lively dhe Ryan Reynolds tashmë ka zyrtarisht gjashtë anëtarë pasi Lively mirëpriti bebin më të ri të çiftit. Ata e konfirmuan lajmin e ëmbël, pasi Lively ndau një foto me Reynolds dhe nënën e tij të dielën dhe dukshëm shihej që nuk ishte shtatzënë. “Puppy Bowl, të dielat 2023 kanë qenë të zënë”, shkroi ajo.

Menjëherë ndjekësit kuptuan se Lively ka mirëpritur fëmijën e saj të katërt. Çifti ende nuk ka bërë të ditur emrin apo gjininë e foshnjës së tyre. Reynolds dhe Lively kanë tri vajza: James, 7 vjeçe, Inez, 6 vjeçe dhe Betty, 3 vjeçe.

 

Lively zbuloi për herë të parë shtatzëninë e saj me foshnjën nr. 4 në shtator, duke debutuar në tapetin e kuq të samitit të 10-të vjetor të Forbes PoWer Women. Një burim i tha PEOPLE në atë kohë se lajmi ishte një surprizë edhe për miqtë e saj. “Edhe miqtë e saj u befasuan që ajo ishte përsëri shtatzënë”, tha burimi. “Ajo e mbajti atë shumë të fshehtë”.

 

Ajo ka mbajtur një profil shumë të ulët gjatë gjithë kësaj periudhe në Instagramin e saj. Reynolds foli në “Today Show” në vjeshtë për mënyrën sesi ai dhe Lively zgjodhën t’i mbanin të gjitha gjinitë e foshnjave të tyre një surprizë.

“Unë nuk e di gjininë e foshnjës, ne kurrë nuk e zbulojmë deri sa ata të kenë lindur”, pranoi Reynolds. “Jam gati për çdo gjë që të ndodhë.”

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit