4.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Votoni çiftin tuaj të preferuar në IG e Bordo dhe gëzojeni në këtë Shën Valentin!

Shprehi vlerësimin ÇIFTIT VIP, që ti preferon! Me një ‘like’, ti mund t’ia japësh pëlqimin tënd, ndërsa BORDO dhuratën speciale për këtë Shën Valentin! Shpesh BORDO ka realizuar konkurse, që kanë përfshirë ndjekësit, të cilët janë bërë pjesë e dhuratave të shumëllojshme, fale bashkëpunëtorëve tanë!

Këtë prag Shën Valentin, kemi vendosur t’i kthejmë sytë nga personazhet, ata që janë burimi i lajmeve dhe ngjarjeve të BORDO!

Ndaj, kemi menduar një surprizë të vogël për ta! Për këtë na duhet edhe bashkëpunimi juaj:

3 nga miqtë tanë kanë përkrahur iniciativën tonë për të gëzuar këtë feste ndryshe një nga çiftet tanë.

LM Comercial, ka vënë këtë paketë të mrekullueshme verërash me temën e dashurisë AmaMi nga kantina italiane

Italoptik ka vënë në dispozicion një set syzesh dielli

Estel, një dhuratë në vlerë

Voto të preferuarin tënd dhe kjo dhuratë do të shkojë mëngjesin e 14 shkurtit në shtëpinë e një prej personazheve VIP.

Votimi mbyllet në orën 09:30 të datës 14 shkurt!

Dhe VIP-at që duhen votuar:

1-Sara Hoxha-Ledion Liço

2-Orinda Huta-Turjan Hysko

3-Amarda Toska- Ermal Mamaqi

4-Miriam Cani- Alban Skënderaj

5-Dojna Mema – Vlashent Sata

6-Venera Lumani- Lind Islami

7-Rudina Dembacaj- Mark Frroku

8-Marsela Çibukaj- Vitmar Basha

9-Klea Huta- Elgit Doda

10-Jonida Vokshi- Besnik Krapi

11-Arbana Osmani- Eduart Grishaj

12-Xhensila Myrtezaj- Bes Kallaku

13-Julka Gramo -Andi Islami

14-Marina Vjollca – Getor Selimi

 

https://www.instagram.com/reel/Coh4mISg3pX/?igshid=YmMyMTA2M2Y=;

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit