0.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Në këtë Shën Valentin, Vera Grabocka bën dedikimin e ëmbël për Timo Fllokon!

Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë një nga çiftet më të pëlqyer të botës së artit dhe televizionit shqiptar, të cilët përveë profesionalizmit që kanë treguar në fushat e tyre, spikasin për dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin, duke qenë një burim frymëzimi për të gjithë.

Në këtë Shën Valentin regjisorja ka zgjedhur që t’i bëjë njeriut të saj të zemrës një dedikim edhe në rrjetin e saj social Instagram, duke ka publikuar një fotografi ku shfaqen të lumtur në krah të njëri-tjetrit “Ku më pranë se simbolit të ëndrrave mund të ndihet dashuria”, ka shkruar regjisorja e njohur në postimin e saj, teksa të shumta kanë qenë komentet e bukura që kanë marrë nga ndjekësit.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka)

Është kaq bukur kur sheh dashuri të tilla që kanë mundur të triumfojnë duke i rezistuar të gjitha dallëgve me të cilat jeta të përballë.

Kujtojmë që Vera Grabocka edhe pse postimet e saj i ka të rralla në Instagram, ajo shpesh herë zgjedh të bëjë mesazhe të bukura dashurie për bashkëshortin e saj, aktorin e njohur Timo Flloko. Ata janë prindër të një vajze, e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit