0.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

“Dj PM” të tradhëton! Ndjekësja i shkatërroi Shën Valentinin Sarah Berishës? 

Sarah Berisha dhe Dj PM ishte një nga ciftet që dolën bashkë prej edicionit të parë të BBV, dhe vazhdojnë ta ruajnë të fortë marrëdhënien e tyre. Kjo lidhje megjithatë ka shkaktuar pervecse admirim, edhe mjaft thashetheme duke u bërë gjithashtu kryefjalë e mediave. Shpesh dyshja ndajnë me ndjekësit e tyre momente mjaft romantike me njëri- tjetrin. 

Këtë “Shën Valentin” përveç mesazheve të bukura dhe luleve që Dj Pm i ka dhuruar, Sarah ka marrë edhe mesazhe negative. Madje një prej tyre, ishte aq i shëmtuar, sa mund t`ia kishte shkatërruar blogeres festën e të dashuruarve.  

Në mesazh, Sarës i thuhej se partneri i saj, Dj Pm e tradhton. Por ajo ka zgjedhur të mos e besojë, dhe t`i kthejë ndjekëses me shumë qetësi ndjekëses një përgjigje publike. “Sa të mirë i kam disa ndjekës, ma zbukurojnë ditën”, ka shkruar Sarah.  

Së fundi qarkulloi lajmi se dyshja janë në pritje të një fëmije dhe nuk është hera e parë që aludohet për një gjë të tillë, megjithatë blogerja vetë e mohoi duke thënë se nëse diçka e tillë do të ndodhte do të ishte ajo e cila do ta tregonte e parë. 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit