4.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

A gatuan Cristiano Ronaldo? Georgina zbulon detaje nga përditshmëria e tyre!

Georgina Rodriguezi është një influencuese me famë botërore dhe është e gatshme të bëjë çmos për të qenë në qendër të vëmendjes, deri në atë pikë sa të japë detaje private të partnerit të saj. Modelja dhe partnerja e Cristiano Ronaldos ka ndarë një pasqyrë të përditshmërisë së saj me futbollistin 38-vjeçar portugez.

Sipas Sportweek, Cristiano Ronaldo nuk hyn në kuzhinë për asgjë në botë, siç gatuan në shtëpi shefi i kuzhinës apo Georgina. “Cristiano është një super baba dhe burri më i mirë që mund të ëndërroja”, tha ajo në një intervistë. “Por ai nuk gatuan. Pas stërvitjes gjatë gjithë mëngjesit, ai meriton të gjejë një pjatë të ngrohtë me ushqim të përgatitur me dashuri në tryezë. Ne kemi një kuzhinier, por ndonjëherë gatuaj edhe unë”.

Në fakt, partnerja e sulmuesit ka shkuar më tej për vështirësitë që po has në shtëpinë e saj të re. Ajo është ankuar se tavanet janë aq të larta, kështu që një ndryshim i thjeshtë i llambës gjeneron kaos me pajisjen që duhet montuar. Madje ka detaje që shkojnë përtej kësaj, sepse ndryshimi i kulturës ka qenë rrënjësor në çdo mënyrë. Kishte shumë shqetësime për ndalimin në vend të një çifti që bashkëjetonte pa u martuar, siç ndodh me Cristiano dhe Georgina.

“Autoritetet kohët e fundit filluan të ‘mbyllin sytë’ dhe të mos ndjekin më ashpërsi si më parë, megjithëse këto ligje përdoren kur ka një problem apo një krim”, thanë avokatët së fundmi për EFE, kështu që nuk është një problem urgjent dhe çifti i famshëm është jo në rrezik.

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë bashkë që nga viti 2016, pas takimit në dyqanin Gucci ku modelja punonte.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit