KreuStil Jetese

Meghan Markle shfaqet me një veshje luksoze gati 14 000 dollarë!

Meghan Markle shfaqet me një veshje luksoze gati 14 000 dollarë!

Meghan Markle është rikthyer sërish në krye të mediave, këtë herë për pamjen e saj. Dukesha e Sussex-it u pa duke u larguar nga një ngjarje e Ditës Ndërkombëtare të Gruas në Ëest Hollyëood, me një pamje të hijshme tërësisht të zezë. Ajo që tërhoqi vërtet vëmendjen e të gjithëve ishte çanta mahnitëse e bardhë Chanel 19, me qepje të zeza që ndërthureshin në të. Ky version i veçantë i çantës shitet 6,400 dollarë dhe ishte aksesori që plotësonte veshjen e saj të përsosur.

Sipas “PageSix”, për të kompletuar veshjen e saj elegante, Markle kishte veshur këpucë të bardha Valentino Garavani Rockstud që kushtonin 770 dollarë, syze dielli të mëdha Valentino që vinin me një çmim prej 364 dollarë dhe një pallto të zezë kashmiri Max Mara me çmim 5,990 dollarë. Me një veshje kaq luksoze, 13 524 dollarë, nuk është çudi që të gjithë të kthente kokën kudo që shkonte Meghan Markle.

Meghan Markle totes $6,400 Chanel bag as Archie and Lilibet get royal titles https://t.co/6M8fMA2riM pic.twitter.com/ycZoTnj4ki

Ka qenë një javë plot ngjarje për çiftin mbretëror, pasi së fundmi u njoftua se fëmijët e tyre, Lilibet dhe Archie, tani po përdorin titujt e tyre mbretërorë. Lajmi erdhi pasi vajza e tyre, Lilibet Diana, u pagëzua nga Kryepeshkopi i Los Anxhelosit, Imzot John Taylor.

Përditësimi në titujt e fëmijëve të tyre u pasqyrua në faqen e internetit të familjes mbretërore, me Dukën dhe Dukeshën e Sussex-it duke deklaruar se “titujt janë e drejta e tyre që kur gjyshi i tyre u bë monark” dhe se “çështja është zgjidhur për disa kohë në përputhje me Pallati Buckingham”.

Markle ka qenë gjithmonë e njohur për stilin e saj dhe kjo dalje e fundit nuk bën përjashtim. Pavarësisht polemikave që e rrethojnë atë dhe bashkëshortin e saj, Princin Harry, Dukesha e Sussex-it arrin të qëndrojë gjithmonë në qendër të vëmendjes, falë zgjedhjeve të saj mahnitëse të modës.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF