KreuStil Jetese

Zarf i zi në BBVA, tmerrohen banorët: Për kë është?

Zarf i zi në BBVA, tmerrohen banorët: Për kë

Banorët e shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania’ nuk po zënë mend mesa duket, e këtë e tregon qartë mbërritja e një zarfi të zi, që i ka shqetësuar të gjithë.  Lajmi për këtë penalitet nuk u prit aspak e pati nga ata që kaluan në aludime për veten. Një prej tyre ishte Olta.

 Aktorja, e cila është bërë pjesë e shtëpisë që nga dita e parë, mendon se zarfi ka lidhje me të dhe Qetsorin. Sipas banores, do ketë penalitet për faktin se ata kanë folur me njëri-tjetrin në lidhje me nominimet.

Nuk dihet ende se cili nga banorët do marrë penalitet, mirëpo nëse ka të bëjë me Oltën, kujtojmë se për të është paralajmërimi i fundit, ç’ka mund të sjellë përjashtimin nga shtëpia.

Biseda:

(Dikush thotë: zarf i zi)

Kiara: Qyqa!

Luizi: Është i mbyllur, hapet në Prime.

Olta: Ndoshta është për mua dhe Qetsorin

Luizi: Pse? Për nominime?

Qetsori: Edhe ndoshta.

Luizi: Për nominime të kaluara? Se kjo nuk është problem.

Olta: Jam e bindur që është për nominime, se për to kemi bërë namin.

Big Brother Alb VIP Edition on Instagram: “Zarf i Zi/ Banorët komentojnë arsyet e mundshme”

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF