KreuFashion

10 foto që dëshmojnë se vetullat janë më shumë se gjysma e bukurisë!

10 foto që dëshmojnë se vetullat janë më shumë se

Nuk ka një formë të përsosur të vetullave. Njëherë ishin në modë shumë të holla dhe madje vajzat i bënë edhe tattoo. Pastaj dolën në modë të trasha dhe vajzat i bënë sërish tattoo, përmes estetikave të ndryshme.

Disa ekspertë besojnë se nuk është fare e mençur të ndiqni tendencat e modës kur vjen fjala për vetullat. Dikujt i shkojnë të holla. Dikujt i duken më bukur të trasha. E vetmja gjë që duhet të bësh, është të dish cila formë të përshtatet ty.

Scarlett Johansson

Paris Hilton

Jessica Alba

Jennifer Aniston

Jennifer Lopez

Beyonce

Hillary Duff

Selena Gomez

Nicole Kidman

Kim Kardashian


Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF