23.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
spot_imgspot_img

“Dha shpirt në duart e mia..”, Diola humb njeriun e dashur!

Ka qenë një ditë e trishtë kjo për Diola Dostin. Ish banorja e “Big Brother Vip” ka humbur një njeri shumë të dashur të saj. Vetë nutricionaistja ndau përmes një postimi në Instagram njoftimin se gjyshja e saj është ndarë nga jeta.

 “Lamtumirë fisnikja, gjyshja ime e shtrenjtë” është postimi që ka lënë Diola, shoqëruar me një foto ku shihet duke e mbajtur dorën e gjyshes së saj tashmë të ndjerë.

Diola ka treguar se gjyshja e saj e ka dhënë frymën e fundit në duart e saj.

“E shtrenjta ime! Dhe shpirt në duart e mia. Do më mungosh shumë e mira, nënë Sofia. Shpirti t’u bëftë dritë se ike në muajin e shenjtë të Ramazanit. O shpirt pranverë,”-shkruan më tej Diola.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit