KreuStil Jetese

Kim Kardashian shfaqet me forma bombastike: Photoshop apo jo?

Kim Kardashian shfaqet me forma bombastike: Photoshop apo jo?

Kim Kardashian u pa në plazhet e Malibu me bikini rozë të ndezur të premten, me sa duket për të xhiruar një fushatë për koleksionin e saj të rrobave të banjës. Sipërmarrësja pozoi në breg me një bluzë me zinxhir dhe veshur mbante një palë tanga, ku tregonte format e saj bombastike.

Edhe pse koleksioni i rrobave të banjes nuk është shfaqur ende në faqen e internetit Skims, një përzgjedhje e stileve të ngjashme neoni u hodhën në internet në fund të shkurtit.

Megjithatë, disa përdorues të Reddit dyshuan se fotot ishin të inskenuara dhe të modifikuara, duke e akuzuar yllin botëror se po përpiqej t’i bënte fotografitë të dukeshin si të pamodifikuara. Të tjerë besonin se imazhet nuk ishin bërë aspak Photoshop dhe lavdëruan Kardashian që dukej bukur dhe natyrale.

Kardashian dhe familja e saj janë përballur shpesh me akuza për Photoshop. Kohët e fundit, motra e saj Khloé u kritikua për pjesën e sipërme të këmbës me kënd të çuditshëm në një foto, të cilën ajo e fshiu më vonë. Kendall Jenner, një tjetër motër e Kardashian, gjithashtu u përball me kritika për gjatësinë e gishtit të saj në një foto me bikini në shkurt.

Pavarësisht akuzave, duket se Kardashian po merr gjithçka me qetësi. Madje, ajo është tallur edhe me motrën e saj modele, duke e cilësuar si “duargjatë” pas incidentit të fundit.


Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF