16.5 C
Tirana
E mërkurë, 31 Maj, 2023
spot_imgspot_img

Princesha e Anglisë shtatzënë dhe në majë të takave, shkon në dasmë me autobus!

Princesha e Anglisë, Eugenie me taka dhe shtatzënë, duke zbritur nga autobusi. Këto pamje po bëjnë xhiron e rrjetit.

Me bashkëshortin e saj Jack që e ndihmoi të zbriste nga autobusi, ishin të ftuar në një dasmë në Mayfair.

Eugenie u shfaq e thjeshtë, me një fustan me lule, pallto Camel Max Mara.

Çifti ka edhe një djalë dy vjeç të quajtur Augustin.

Dukej se zgjidhja për të udhëtuar me autobus e të zotëve të dasmës. Po gjithsesi, Eugenie e kishte një justifikim që nuk zgjodhi ta përdorë.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit