KreuStil Jetese

Shakira mesazh lamtumirë për Barcelonën dhe Piquen!

Shakira mesazh lamtumirë për Barcelonën dhe Piquen!

Jeta e Shakirës ka qenë plot ulje-ngritje jo vetëm për shkak të ndarjes së saj nga Gerard Pique për shkak të tradhtisë, por edhe për shkak të problemeve shëndetësore të babait të saj. Ëilliam Mebarak ka dalë nga spitali dhe tashmë këngëtarja është larguar nga Spanja dhe të fokusohet në jetën e tij të re në Miami, Florida.

Ylli kolumbian më në fund do të largohet nga të gjitha skandalet që përfshin atë me ish-futbollistin, “U vendosa në Barcelonë për t’u dhënë stabilitet fëmijëve të mi, të njëjtin stabilitet tani ne po e kërkojmë në një cep tjetër të tokës përkrah miqve, familjes dhe detit”, ka shkruar ajo në rrjetin e saj social Instagram.

1 year & 3days after Shakira hinted about a problem in Paradise,she leaves Barcelona full of hope,gratitude & joy.

Her children jumping,dancing, being kids,seemingly excited to face their lives as a family of 3.

I am emotional but feels so much joy for her. A new era comes! pic.twitter.com/4mldRff2Fy

 “Sot, ne fillojmë një kapitull të ri në kërkimin e lumturisë së tyre. Faleminderit të gjithëve atyre që kaluan kohë me mua në Barcelonë, vendi ku mësova se miqësia është më e gjatë se dashuria. Faleminderit të gjithëve që më inkurajuan, më frymëzuan dhe më bënë të rritem, dua të falënderoj publikun tim spanjoll që më mbuloi me ngrohtësinë dhe besnikërinë e tyre. Do të shihemi së shpejti”, shkruan ajo më tej.

A post shared by Shakira (@shakira)

Mbrëmjen e së enjtes së kaluar, shtëpia e Shakirës ishte plot gëzim për shkak të lajmit për rikuperimin e babait të saj, pasi ajo tani më në fund mund të kthehej në një nga qytetet ku filloi gjithçka drejt famës ndërkombëtare.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF