KreuStil Jetese

Ronaldo nuk pranon të martohet me Georginën, lidhja në krizë?

Ronaldo nuk pranon të martohet me Georginën, lidhja në

Duhet shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe jetën e tyre të re në Arabinë Saudite. Megjithatë, burimë pranë Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez thonë se cifti mund të jetë në krizë.

Shak i krisjes së marrëdhënies sipas tyre është fakti që ylli i futbollit nuk pranon të lidhë kurorë me parteren e tij, pavarësisht se historia e tyre është tashmë disa vjecare e kanë edhe fëmijë bashkë.

As ligji saudit që ndalon bashkëjetesën nuk e nxiti Ronaldon të martohej me partneren e tij, duke i detyruar autoritetet saudite të bënin përjashtim. Një tjetër arsye e krizës mes tyre mund të jenë edhe lajmet e përhapura vitin e kaluar në media se futbollisti e kishte tradhtuar. Gjithashtu thuhet se Georgina nuk shkon mirë me mamanë e futbollistit.

Modelja vazhdon sidoqoftë të postojë foto në  mediat sociale, që tregojnë që gjithcka shkon mirë mes tyre, edhe pse nuk dihet sesi qëndron e vërteta saktësisht. Ronaldo u zemërua së fundi me një postim që  Georgina bëri pak ditë më parë duke treguar jetën e tyre luksoze.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF