29.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

Doja Cat zbulon se ishte ‘super e sëmurë’ në pamjen e saj virale me 30 mijë kristale të kuqe!

Doja Cat ishte e sëmurë gjatë momentit të saj të modës. Në një intervistë me L’Officiel, reperja 27-vjeçare tregon se kishte probleme me stomakun ndërsa ishte e mbuluar me 30,000 kristale Swarovski të vendosura me dorë në Javën e Modës në Paris.

Doja tregon për gazetën se ajo “dëshironte të bënte diçka vërtet të rëndësishme” për prezantimin e Schiaparelli dhe u “dashurua” me skicat që mori përpara ngjarjes.

“Arrita në Paris dhe bëra disa shfaqje para Schiaparelli-t. Super i qetë, super i lehtë, argëtues, më pëlqeu shumë. Nuk e kuptova se duhej të ngrihesha në katër të mëngjesit [ditën e shfaqjes] për të arritur atje deri në pesë,” kujton ajo. “Arrijmë atje dhe nuk e kuptova derisa u ula në karrige se kisha gastroenterit. Kështu që unë u sëmura shumë.”

Ndërsa ishte ulur në emision, Doja filloi të ndiente dhimbje në stomak.

“I gjithë ekuipazhi ishte kaq i ëmbël. I gjithë ekipi i glam ishte kaq i kuptueshëm dhe kaq i ndjeshëm dhe i sjellshëm, “thotë ajo. “Ishte fantastike dhe shumë profesionale. Po përpiqesha të bëja shaka dhe të zbardhja situatën, por me kalimin e kohës, ajo vetëm u përkeqësua.”

“Barku im ndihej sikur kishte një teh në të dhe po rrotullohej 100 milje në orë,” vazhdon Doja. “Nuk kam ndjerë kurrë dhimbje më të keqe se kaq – dhe në një nga ditët më të rëndësishme të jetës sime! Pra, ishte plot emocione dhe thjesht ndjenja të çmendura.”

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit