KreuStil Jetese

Jordan Banjo dhe Naomi Courts kanë mirëpritur fëmijën e tyre të tretë.

Jordan Banjo dhe Naomi Courts kanë mirëpritur fëmijën e tyre

Kërcimtari i Diversitetit, 29 vjeç përmes një postim të ëmbël në Instagram ka ndarë lajmin e gëzueshëm.

Dyshja janë bërë prindër për herë të tretë.

Duke shpallur emrin e djalit të tij, Jordan shkruajti: ‘Atreus Funso Banjo 20.04.2023 8lb 8oz. Jam shumë krenar për ty @naomibanjo, engjëlli im, gruaja ime, faleminderit për 3 fëmijët tanë të bukur, një dhuratë që nuk mund ta kthej kurrë, të dua.’

Çifti tashmë ka djalin Cassius Ashley, katër vjeç dhe vajzën Mayowa ‘Mimi’ Angel, tre vjeç, pasi u martuan në gusht të vitit të kaluar.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF