KreuStil Jetese

Preket nga virusi misterioz, këngëtari i famshëm anullon koncertet! 

Preket nga virusi misterioz, këngëtari i famshëm anullon

Këngëtari i njohur Sam Smith është detyruar të anullojë një tjetër koncert pasi përkthyesi dhe ekipi i tij janë pushtuar nga një sëmundje misterioze. Këngëtari i hitit “Stay with Me”, 30 vjeç, njoftoi fansat në InstaStory se nuk do të mund të performonte në ‘Resorts World Arena’ në Birmingham sepse nuk ndihej mirë, duke e shtyrë koncertin për muajin tjetër. 

Vetëm pak ditë më parë, ai ishte tërhequr edhe nga performanca në ‘OVO Hydro Arena’ në qytetin e Glasgow-t, thotë DailyMail. 

 “Më vjen shumë keq t’ju bëj të ditur se ekipi im dhe unë nuk jemi ende mirë, kështu që fatkeqësisht, duhet të riplanifikojmë shfaqjen në Birmingham në 27 maj 2023. Është kaq e rëndësishme për mua që ne ju japim versionin më të mirë të turneut ‘Gloria’. Unë nuk dua që ju ta përjetoni atë në asgjë më pak nga ajo çfarë kemi përgatitur”. 

“Faleminderit shumë për mirëkuptimin, e di se sa të emocionuar janë të gjithë për të parë shfaqjen dhe ndihem njësoj kur ju shoh të gjithëve”, ka shkruar ai, duke shtuar se të gjitha biletat e mëparshme janë ende të vlefshme për datën e re. Sam publikoi gjithashtu një fotografi të tyre të veshur me rroba të bardha, ndërsa ishte ulur në një bllok të bardhë përballë një sfondi ngjyrë ari, me informacionin e datës së re të koncertit. 

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF