KreuStil Jetese

Në krizë? Cristiano ndan foton pasiononte me Georginën!

Në krizë? Cristiano ndan foton pasiononte me Georginën!

Një nga çiftet më të famshëm në botë është Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez. Mirëpo, ditët e fundit në media të ndryshme po spekulohet se marrëdhënia e tyre është në krizë. Georgina kishte marrë përsipër t’i largonte këto thashetheme, me disa deklarata shumë të forta kundër të gjithë atyre që kanë publikuar lajme të ndryshme duke vënë në dyshim situatën e saj personale me sulmuesin portugez.

“Personi ziliqar shpik thashethemet, thashethemexhinjtë e përhapin dhe idioti e beson”, ka postuar në internet Rodriguez. Megjithatë, ishte e nevojshme edhe përgjigja e Cristiano Ronaldos. Ylli portugez nuk vonoi shumë dhe reagoi. Këtë e bëri në mënyrë të vendosur për të mbështetur partneren e tij dhe për të pushuar njëherë e përgjithmonë bisedat për një krizë të supozuar që kishin kaluar.

Portugezi ka shpërndarë një imazh, në të cilin puth me pasion Georgina Rodriguez dhe këtë e ka ndarë me 580 milionë ndjekësit që ka në Instagram. Krahas asaj fotoje, Cristiano Ronaldo ka shpërndarë një mesazh: “Gëzuar për dashurinë”. Ylli i Al-Nassr, i cili luan në Arabinë Saudite që nga janari pasi vendosi të largohej nga Europa për të vazhduar karrierën e tij të suksesshme profesionale, nuk mund të ishte më i qartë.

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Çifti, të cilët janë bashkë që nga viti 2016, kur u njohën në Madrid, shpresojnë të vazhdojnë të zgjasin lumturinë e tyre së bashku dhe nuk hezitojnë t’ua bëjnë të ditur të gjithëve. Reagimet dhe komentet nuk vonuan. Fansat kishin qenë të shqetësuar për të gjitha lajmet e ditëve të fundit, por me këtë foto ata tashmë i hodhën poshtë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF