KreuStil Jetese

Cher anulon planin e dasmës me partnerin 40 vjet më të ri! Arsyeja?

Cher anulon planin e dasmës me partnerin 40 vjet më të ri!

Cher ka vendosur të anulojë planet e saj të dasmës me Alexander Edwards mes shqetësimeve të familjes së saj se producenti ka vënë në pah pasurinë e saj. Familja e saj e ka paralajmëruar këngëtaren e njohur se Edwards e ka përdorur për të avancuar karrierën e tij dhe për të shijuar përfitime financiare.

Ndërkohë, një burim i tha publikimit të lartpërmendur se “Cher ka filluar ta shohë Aleksandrin në një këndvështrim tjetër”. RadarOnline.com gjithashtu ka raportuar se Cher nuk është ndarë me Edëards pavarësisht se është kapur në kamera pa unazën që i është dhënë nga producenti. “Cher ka qenë gjithmonë kaq e kujdesshme për paratë e saj, por ajo po ia hidhte atij dhe po financonte stilin e tij të jetesës së tepërt!”, shtoi një burim tjetër.

Cher thuhet se ka qenë e frustruar nga sjellja e Edwards. “AE gjithmonë i fton miqtë e tij për festa. Ai zhduket dhe nuk i përgjigjet telefonit të tij”, tha një burim i brendshëm. Në shkurt, Cher diskutoi në “The Kelly Clarkson Shoë”, lidhjen e saj partnerin e saj 40 vjet më të.

“Epo, në letër është disi qesharake”, pranoi Cher. “Por në jetën reale ne shkojmë shumë mirë. Ai është i mrekullueshëm, është shumë i zgjuar, është shumë i talentuar dhe është me të vërtetë qesharak, dhe unë mendoj se është mjaft i pashëm”.

“Nëse nuk do të kisha takuar burra më të rinj në jetën time, nuk do të kisha patur kurrë një takim, sepse burrat e moshuar thjesht nuk më pëlqejnë”, tha ajo.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF