KreuStil Jetese

Margot Robbie na tregon xhaketën moderne që cdo femër duhet ta ketë!

Margot Robbie na tregon xhaketën moderne që cdo femër duhet ta

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, Margot Robbie, ka dale shëtitje me një veshje rastësor mjaft interesante. Margot u shfaq në rrugët e Nju-Jorkut shume ndryshe nga kombinimi qe pati ne Met Gala.

Ylli i filmit “Barbie”, i cili se shpejti do të shfaqet në kinematë anembanë botës, zgjodhi një pamje moderne, të cilen e arriti duke veshur një nga trendet më të mëdhenj të disa sezoneve të fundit – një xhaketë sportive të gjerë.

Nëse sadopak e ndiqni modën, duhet të keni një nga këto pjesë në dollapin tuaj dhe ta vishni në mënyra të ndryshme, thote Telegrafi: mbi xhinse dhe bluze të thjeshta apo edhe mbi një fustan elegant dhe çizme të trasha, ndërsa tani Margot ka treguar se si ajo e bën këtë gjë dhe të gjithë janë plotësisht të kënaqur.

Rregulli është në përcaktimin e përmasave të rrobave.

Margo zgjodhi një xhaketë të zezë, të kombinuar me xhinse të gjera, ndërsa stilin e përgjithshëm e ka kompletuar me një palë këpucë të Prada oxford.

Çanta e saj elegante prej lëkure me një dorezë interesante, gjithashtu nga shtëpia e modës Prada, i shtoi edhe një pamje zonjash këtij kombinimi në dukje rastësor.

Nëse gjithçka do të ishte shumë e madhe, pamjes do t’i mungonte struktura – por duke shtuar një këpucë të trashë dhe një çantë të modës, i gjithë stili u be modern dhe i ri.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF