16.5 C
Tirana
E mërkurë, 31 Maj, 2023
spot_imgspot_img

Ekskluzive/ Ambasadorja e Suedisë puth për herë të parë në publik partnerin e saj! 

Ditë e jashtëzakonshme për Znj Ambasadore të Suedisë Znj. Elsa Hastad e cila zgjodhi Kanionet e Osumit për të festuar ditëlindjen  e bashkëshortit të saj Z. Kristoffer Leandoer bashkë me miq dhe  skuadrën e Albania Rafting Group.

Ajo së bashku me Kristoffer u mahnit nga bukuria unike e Kanioneve duke i dhuruar njëri-tjetrit puthje nën ujëvarën e dashurisë së përjetshme.

Ajo u shpreh se : Të jesh në kanionet e Osumit është si të jesh në një ëndërr shumë të bukur!Ato janë mahnitëse dhe shumë unike .Zoti ka bërë një punë të jashtëzakonshme duke krijuar këtë Kanion spektakolar plot ujëvara.

Jemi shumë krenarë për skuadrën e Albania Rafting që falë punës së tyre prej 22 vitesh në turizmin e aventurës dhe natyrës kanë ngritur një zinxhir bashkëpunimi me të gjithë guidat vendase dhe bizneset lokale të zones duke sjell zhvillim ekonomik dhe mbrojtjen e natyrës.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit