23.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
spot_imgspot_img

Fustanet e thurura që do të bëjnë “namin” këtë verë!  

Vera po afron dhe një prej veshjeve më të adhuruara të saj këtë vit do të jenë fustanet e thurura. Një stil i këndshëm e i thjeshtë, por që tregon kaq bukur dhe bën të biesh menjëherë në sy: këto lloj krijimesh të lehta stil boho, të bëjnë të ëndërrosh më shpejt për pushimet dhe kohët e bukura që vijnë bashkë me to. Ja modelet më “in” të momentit:

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit