KreuStil Jetese

VIDEO/ Georgina Rodriguez çmend rrjetin duke bërë twerk!

VIDEO/ Georgina Rodriguez çmend rrjetin duke bërë twerk!

Georgina Rodríguez, modelja dhe partnerja e Cristiano Ronaldos, ndau me pothuajse 50 milionë ndjekësit e saj në Instagram momente nga klasa e saj e kërcimit, ku ajo shihej duke bërë ‘twerk’. Videoja e saj u bë menjëherë virale dhe shkaktoi reagime të shumta në rrjet.

Ndërsa publikoi sezonin e dytë të “I am Georgina” në Netflix, në të cilin Georgina Rodríguez bëri deklarata të forta për gratë e pasura, punën dhe në mes thashethemeve për një krizë në romancën me portugezin, Georgina ka vendosur të bëjë një hap prapa dhe të ndajë me ndjekësit momente që lidhen me hobi të saj.

Georgina Rodriguez twerk ??? pic.twitter.com/mPlXxF6ket

Njëra prej tyre është kërcimi, para se të tregonte aftësitë e saj në twerk, ajo ndau momente duke kërcyer bachata. E vërteta është se ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve si në bachata ashtu edhe në ‘twerk’. Spanjollja u tregua një studente shembullore në klasën e kërcimit ku mori pjesë, duke mësuar shpejt hapat dhe llojin e lëvizjeve të nevojshme.

Georgina Rodriguez ??? pic.twitter.com/TQh0PwXaDM

Kujtojmë që modelja është ende duke pritur që Netflix të njoftojë nëse do të ketë apo jo një sezon të tretë të dokumentarit të saj.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF