24.5 C
Tirana
E martë, 6 Qershor, 2023
spot_imgspot_img

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ndajnë një puthje të ëmbël, pas daljeve plot tension

Jennifer Lopez dhe bashkëshorti, Ben Affleck, u panë duke ndarë një puthje të ëmbël teksa i trajtonin fëmijët e tyre me një blerje luksoze në Beverly Hills.

Krijuesja e hiteve On The Floor përqafoi sensin e saj elegant të stilit duke veshur një fustan me vija të verdha dhe kafe për të qëndruar freskët në mot të ngrohtë.

Pasi u martua në korrik 2022, këngëtarja u bë edhe njerka e tre fëmijëve të Benit që ai ndan me ish-gruan, Jennifer Garner: Violet, 17, Seraphina, 14 dhe Samuel, 11. Megjithatë, treshja nuk u panë gjatë fundjavës shëtitje.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit